ريه آفتاب بوشهر خبرنگار اوقات شرعی

ريه: آفتاب بوشهر خبرنگار اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب باشگاه خبرنگاران جوان اوقات شرعی

درگیری مرگبار به‌خاطر دزدی موتورسیکلت

به گزارش جام جم، شامگاه دوشنبه یکی از ماموران کلانتری 111 هفت چنار پایتخت کشور عزیزمان ایران با محسن مدیرروستا، کشیک قتل دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان..

ادامه مطلب

ربنای شجریان بی‌نظیر است / ودود موذن‌زاده

این روزها اجرای مناجات، ادعیه و اذان با الحان ایرانی ازسوی برخی‌مورد نقد قرار گرفته که ازجمله آنها می‌توان به اجرای ربنا و همچنین اذان موذن‌زاده اشاره کر..

ادامه مطلب

پاس گل خاوری به بابک زنجانی!

«بیش از سیصد میلیارد دلار زیرزمین کشور عزیزمان ایران دفن است!» این خبر سوژه وحید شریفی در کانال خط خطی شده است است. پاس گل خاوری به بابک زنجانی! ..

ادامه مطلب

نگاه کسی که خود را رییس جمهور همه می‌داند با کسی که مخالفانش را خس و خاشاک می‌خواند،متفاوت است

خانیکی می‌گوید: در این دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری شاهد بداخلاقی‌ها و کم‌اخلاقی‌های کم‌نظیری بودیم. مشخصاً اگر به وجه غالب تبلیغات کاندیدای رقیب (اصولگرایان) ..

ادامه مطلب

اگر در انتخابات شرکت نکنیم در خیابان ها دیوار خواهند کشید , منطق ارزش هوچی باز

رییس‌جمهور تاکید کرد: اگر شما جوانان در منزل بنشینید بدانید در پیاده‌روهای ما هم دیوار خواهد بود. شما آنها را نمی‌شناسید من آنها را می‌شناسم. آنها ر..

ادامه مطلب

عکس + جزیره‌ای که ورود زنان به آن ممنوع است

یک جزیره ژاپنی که زنان حق ورود به آن را ندارند، نامزد ثبت در فهرست میراث جهانی یونسکو شده است است.  جزیره ای که ورود زنان به آن ممنوع اس..

ادامه مطلب

دوره رای جمع کردن با بگم‌بگم‌ها و رفتارهای تخریبی تمام شده است است / شهردار پای

عضوشورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌گوید مردم آگاه تر از قبل شده است اند و میدانند دولت یازدهم کشور را در چه شرایطی تحویل گرفت، به همین علت تخریب‌های که ا ..

ادامه مطلب

فروشنده گرگ در اینترنت دستگیر شد

مدیر اداره حقوقی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان اعلام کرد: یک نفر متخلف از قانون و مقررات شکار وصید به اتهام شکار غیر مجاز و فروش یک قلاده گرگ در حوز..

ادامه مطلب

معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر متعلق به بخش شخصی بود / محمدرضا نعمت زاده

وزیر صنعت با بیان اینکه معدن زغال سنگ زمستان‌یورت آزادشهر متعلق به بخش شخصی بوده هست، بیان کرد: سهامداران این شرکت علاوه بر پنج هزار کارمند بازنشسته معدن، ش..

ادامه مطلب

باید نشان دهیم آیا قهرمان لیگ شده‌ایم ، عالی ترین نتیجه را می‌گیریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه شرایط حریف کار را سخت می کند گفت: برابر سیاه جامگان عالی ترین عملکردمان را خواهیم داشت و نشان می دهیم آیا قهرمان..

ادامه مطلب