ريه آفتاب بوشهر خبرنگار اوقات شرعی

ريه: آفتاب بوشهر خبرنگار اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب باشگاه خبرنگاران جوان اوقات شرعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات توضیحات مدیر ستاد جام حهانی راجع به نفرات اعزامی به روسیه

رییس ستاد جام جهانی فدراسیون فوتبال توضیحاتی راجع به اعزام نفرات به روسیه ارائه کرد. 

توضیحات مدیر ستاد جام حهانی راجع به نفرات اعزامی به روسیه

توضیحات مدیر ستاد جام حهانی راجع به نفرات اعزامی به روسیه

عبارات مهم : روسیه

رییس ستاد جام جهانی فدراسیون فوتبال توضیحاتی راجع به اعزام نفرات به روسیه ارائه کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حمیدرضا آصفی امروز در گفت و گویی عنوان کرد: قبل از هر چیز فرارسیدن عید سعید فطر را پیشاپیش خدمت هموطنان عزیز تبریک می گویم . ان شالله طاعات و عبادات عزیزان در این ماه پرخیر و برکت مورد قبول درگاه الهی قرار گرفته باشد.در آستانه بااهمیت ترین مناسبت ورزشی دنیا یعنی جام جهانی قرار داریم.آرزوی توفیق جهت ورزشکاران عزیزمان در عرصه های متفاوت دارم و امیدوارم آنها نمایندگان شایسته ای جهت آحاد مردم عزیز کشورمان باشند.

وی ادامه داد: فدراسیون فوتبال در یک سال گذشته فرآیند طاقت فرسا و شبانه روزی را طی کرد.ما جهت برنامه ریزی جام جهانی از سال پیش روند برپایی جلسات را با نظم خاصی طی کردیم و بیش از ۱۵ جلسه در فدراسیون با حضور نهادها و وزارتخانه ها و دستگاههای ذیربط برگزار شد تا امکانات و برنامه های مورد نیاز را مورد بررسی قرار بدهیم.

توضیحات مدیر ستاد جام حهانی راجع به نفرات اعزامی به روسیه

آصفی خاطرنشان کرد:چند عنوان از ابتدا مورد توجه بود.بحث اول،مساله حمایت از هموطنان جهت خرید بلیط مسابقه های بود.این عنوان فی نفسه در حوزه فعالیت فدراسیون نبود ولی با توجه به اینکه بسیاری از هموطنان عزیر فاقد کارت اعتباری جهت تهیه بیلط بوده با پرسشها عدیده ای روبرو بودند.مشکلاتی که در این مسیر وجود داشت،با پیگیری همکاران به عالی ترین شکل ممکن این عنوان انجام شد.مساله دوم،موضوع برنامه ریزی فرهنگی بود که در این مقوله هم با توجه به وقت ها و ظرفیت های موجود کارها مورد نیاز صورت گرفت.موضوع بعدی،بحث اعزام نمایندگان رسانه های گروهی بود که در این باره کمیته رسانه ها با مشورت با خود خبرنگاران به یک فهرست ۶۰ نفره رسید.به هر حال،رسانه ها همواره تلاش گسترده ای جهت بازتاب اخبار تیم ملی داشته اند و مردم هم در انتظار گزارش لحظه به لحظه بازی ها از روسیه هستند.با و تایید حمایت وزارت ورزش و جوانان،وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و فدراسیون فوتبال بیش از ۶۰ خبرنگار و گزارشگر و عکاس به روسیه اعزام شدند. که از اکثر رسانه های پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرستانها است و نتیجه ۶۰% افراد اعزامی می باشد.

وی همچنین افزود:در این سفر،نمایندگان مجلس شورای اسلامی حضور نخواهند داشت.از شهرداری نماینده ای اعزام نخواهد شد.از وزارت ورزش و جوانان حداقل نفرات حضور دارند و از وزارت امور خارجه که از ابتدا در ستاد جام جهانی حضور فعالی داشت و مانند وزارت ورزش و جوانان همراه فدراسیون فوتبال بود،حداقل نفرات به روسیه اعزام شدند. کلیه افراد اعزامی مصوبه شورای برون مرزی و مسئولین مربوطه را دارند و ستاد جام جهانی پاسخگویی تمامی اعزام از طرف خود می باشد.

رییس ستاد جام جهانی فدراسیون فوتبال توضیحاتی راجع به اعزام نفرات به روسیه ارائه کرد. 

آصفی تصریح کرد:از فدراسیون فوتبال هر فردی اعزام شده،بر اساس وظایف مشخص و تعیین شده است به روسیه خواهد رفت.رییس فدراسیون فوتبال و اینجانب بعنوان مسئول ستاد جام جهانی در پایتخت کشور عزیزمان ایران حضور داریم وکلیه پرسشها مربوط به جام جهانی را در حد ضرورت،مدیریتی پیگیری خواهیم کرد.

واژه های کلیدی: روسیه | فوتبال | رسانه ها | جام جهانی | فدراسیون فوتبال | وزارت امور خارجه | وزارت ورزش و جوانان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs