ريه آفتاب بوشهر خبرنگار اوقات شرعی

ريه: آفتاب بوشهر خبرنگار اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب باشگاه خبرنگاران جوان اوقات شرعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی اگر در انتخابات شرکت نکنیم در خیابان ها دیوار خواهند کشید , منطق ارزش هوچی باز

رییس‌جمهور تاکید کرد: اگر شما جوانان در منزل بنشینید بدانید در پیاده‌روهای ما هم دیوار خواهد بود. شما آنها را نمی‌شناسید من آنها را می‌شناسم. آنها روزی در جلسه‌

اگر در انتخابات شرکت نکنیم در خیابان ها دیوار خواهند کشید , منطق ارزش هوچی باز

حسن روحانی: اگر در انتخابات شرکت نکنیم در خیابان ها دیوار خواهند کشید / شما اینها را نمی شناسید، من اینها را می شناسم / آیا می خواهید صورت مرحوم آیت الله هاشمی را همچنان خدشه دار کنند؟ / منطق ارزش هوچی بازی هست؛ چیز دیگری ندارند

عبارات مهم : ایران

رییس جمهور تاکید کرد: اگر شما جوانان در منزل بنشینید بدانید در پیاده روهای ما هم دیوار خواهد بود. شما آنها را نمی شناسید من آنها را می شناسم. آنها روزی در جلسه ای تصمیم گرفتند که در پایتخت کشور عزیزمان ایران و در پیاده رو دیوار بکشند. آنها می درخواست کردند پیاده رو خانمانه و مردانه ایجاد کنند همانطور که در محل کارشان بخشنامه تفکیک جنسیتی را ایجاد کردند.

به گزارش ایلنا ، حجت الاسلام حسن روحانی پیش از ظهر امروز در سالن ابن سینای همدان گفت: درود و سلام من بر مردم دیار کهن همدان. سلام و درود بر مردم شهرستان ملایر، نهاوند، تویسرکان، بهار، کبودرآهنگ و…

اگر در انتخابات شرکت نکنیم در خیابان ها دیوار خواهند کشید , منطق ارزش هوچی باز

او ادامه داد: ما در انتخابات آمده ایم تا به بداخلاقی ها آخر دهیم و به خشونت ورزان و افراطیون بگوییم دوره شما تمام شده است هست. شما هشت سال در این کشور بودید و مردم دیدند که در این کشور چه کردید.

منطق شما ممنوع کردن است

رییس‌جمهور تاکید کرد: اگر شما جوانان در منزل بنشینید بدانید در پیاده‌روهای ما هم دیوار خواهد بود. شما آنها را نمی‌شناسید من آنها را می‌شناسم. آنها روزی در جلسه‌

رییس دولت یازدهم با بیان اینکه ما دنبال آزادی هستیم و حتی در سالن مان بداخلاق ها را راه می دهیم، اظهار داشت: اینجا روزی است که باید جهت روزهای آینده تصمیم بگیریم. منطق شما ممنوع کردن است و چیز دیگری ندارید. منطق شما هوچی بازی است و چیز دیگری ندارید.

روحانی با بیان اینکه جوانان غیور ما راه آزادی را گزینش کرده اند، تصریح کرد: شما در طول این چهار سال در همه جلسات آمدید تا همه اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … را ببندید. شما در مسیر پیشرفت و آزادی جوانان ما نخواهید بود.

دولت یازدهم دولت اتصال کشور عزیزمان ایران به جهانیان است

اگر در انتخابات شرکت نکنیم در خیابان ها دیوار خواهند کشید , منطق ارزش هوچی باز

او افزود: مردم ما امروز در همدان شاهد بودند که یک و نیم برابر ده سال قبل جهت همدان تلاش کردیم. علیرغم خواست دلواپسان که از افتتاح بدشان می آید امروز راه آهن همدان افتتاح شد. یک ماه دیگر هم راه آهن کرمانشاه افتتاح می شود و ماه بعد راه آهن ارومیه افتتاح می شود و ماه بعدش راه آهن رشت و ماه بعدش راه آهن تبریز.

رییس جمهور تاکید کرد: دولت یازدهم دولت اتصال کشور عزیزمان ایران به جهانیان هست. امروز می بینید که در چند ماه ۵ استان به راه آهن سراسری متصل می شود. این دولت مصمم است که به زودی شرکت ملی جوانان را افتتاح کند. من از شما پرسش می کنم چه شده است است که جهت عده ای از کاسبان تحریم غصه ایجاد شده است است؟ هر چقدر ناراحت و غصه دار باشید بدانید که این مردم ۱۲ روز دیگر پاسخ شما را خواهند داد.

رییس‌جمهور تاکید کرد: اگر شما جوانان در منزل بنشینید بدانید در پیاده‌روهای ما هم دیوار خواهد بود. شما آنها را نمی‌شناسید من آنها را می‌شناسم. آنها روزی در جلسه‌

ملت ما خرداد ۹۲ اعلام کرد که راه حصر و انزوای کشور عزیزمان ایران را نمی پذیرد

روحانی با بیان اینکه ملت ما در انتخابات خرداد ۹۲ اعلام کرد خشونت را قبول ندارد، خاطرنشان کرد: ملت ما خرداد ۹۲ اعلام کرد که راه حصر و انزوای کشور عزیزمان ایران را نمی پذیرد. ملت کشور عزیزمان ایران یکبار دیگر هم اعلام کرد که مسیرش مسیر آزادی است و آن اسفند ۹۴ بود. اردیبهشت ۹۶ هم یکبار دیگر مردم کشور عزیزمان ایران اعلام می کنند آنهایی که در طول ۳۸ سال فقط اعدام و زندان بلد بودند، را قبول ندارند.

اگر در انتخابات شرکت نکنیم در خیابان ها دیوار خواهند کشید , منطق ارزش هوچی باز

با پول بیت المال به روستاها و شهرها می روند تا مردم را ناامید کنند

او افزود: من به همه دوستان و همه آنهایی که این روزها از پول بیت المال و پولی که بخاطر امنیت به آنها داده شده است است و به روستاها و شهرها می روند تا مردم را ناامید کنند می پرسم چه چیزی موحب هراس شما شده است است؟ اگر این ملت هم پیروز شود شما هم پیروز خواهید بود. اگر این ملت پیروز شود، آن وقت در سفرتان نانی را خواهید خورد که حاصل دسترنج کشاورز ایرانی را خواهید خورد.

اجازه نمی دهم منزل عدالت به منزل اتهام و دروغ تبدیل شود

رییس جمهور تاکید کرد: آن روزی که ۷۵۰ میلیارد پول نفت در دست تان بوده هست، جهت مردم کشور عزیزمان ایران چه کردید؟ چه شده است است که سخنگوی یک نهاد در این دو سه هفته سیاه نمایی دولت را یاد گرفته است؟ اجازه نمی دهم منزل ای که باید منزل عدالت باشد به منزل اتهام و دروغ تبدیل شود. البته شما نمی خواهید روحانی این مسیر را ادامه دهد.

ما آنهایی که پشت میز نشسته اند و حکم صادر کرده اند را نمی خواهیم

روحانی تاکید کرد: ۱۲ روز دیگر باید راه مان را به جهانیان یکبار دیگر اعلام کنیم. ما انحصارگرایان را نمی خواهیم. ما آنهایی که پشت میز نشسته اند و حکم صادر کرده اند، نمی خواهیم. راه ما مشخص هست. راه ما همزیستی مسالمت آمیز میان اقوام ایرانی هست. ما نمی گذاریم درصد درست کنید. ما ملت صد در صدی هستیم. ملت کشور عزیزمان ایران با حقوق شهروندی واحد راه مان را ادامه می دهیم.

هر نفر به همراه ۱۱ نفر دیگر به صندوق بروید

او ادامه داد: در ۲۹ اردیبهشت که روز حماسه ماست و همه باید به صندوق برویم. بعد تنها نروید و هر نفر به همراه ۱۱ نفر دیگر به صندوق بروید یعنی ۱۲ نفره به صندوق آرا بروید. اگر همه آنهایی که می خواهند ناامنی را به کشور بازگرداند و می خواهند آرامش منطقه را برهم بزنند، بدانند ما جهت آرامش و امنیت و پیشرفت کشور عزیزمان ایران عزیز به پای صندوق رای خواهیم رفت. ما جهت پیشرفت و اشتغال زنان به صندوق رای خواهیم رفت.

در هشت سال ۸۶۰ هزار زن را بدون کار کردند

روحانی خاطرنشان کرد: آنهایی که در هشت سال ۸۶۰ هزار زن را بدون کار کردند ولی در دولت یازدهم ۷۵۰ هزار بانو سرکار رفتند. اگر شما جوانان در منزل بنشینید بدانید در پیاده روهای ما هم دیوار خواهد بود. شما آنها را نمی شناسید من آنها را می شناسم. آنها روزی در جلسه ای تصمیم گرفتند که در پایتخت کشور عزیزمان ایران و در پیاده رو دیوار بکشند. آنها می درخواست کردند پیاده رو خانمانه و مردانه ایجاد کنند همانطور که در محل کارشان بخشنامه تفکیک جنسیتی را صادر کردند.

او خاطرنشان کرد: ما باید جهت اشتغال جوانان قدم برداریم و نه با حرف. آن کسی می تواند جهت اشتغال حرف بزند که در سال ۹۵، ۶۵۰ هزار اشتغال ایجاد کرد. جایگزین آنکه جوانان و جامعه را بخواهیم در مسیر فریب قرار دهیم دولت در بهمن ۹۵ طرح کارورزی و اشتغال آنها را تصویب کرده است ولی عده ای همان طرح را به صورت ناقص به مردم وعده می دهند.

رییس جمهور یادآور شد: طرح کاروزی جهت جوانان را ما در برنامه ششم اعلام کردیم که به صورت میانگین ۹۵۵ هزار شغل جهت جوانان درست خواهیم کرد. عدد شغل محاسبه شده است و کارشناسی شده است و در هزاران جلسه بررسی شده است و در قالب لایحه به مجلس داده شده است هست. آیا گفتیم ۹۵۵ هزار نفر و نه یک میلیون. این بخاطر محاسبات کارشناسی ما بود. این عدد مصوب برنامه ششم در مجلس و با پیشنهاد دولت است.

آیا می خواهیم صورت هایی که مرحوم هاشمی را مخدودش کردند به کارشان ادامه دهند؟

او گفت: من از شما می پرسم آیا می خواهیم مظلومیت ها در این کشور ادامه یابد؟ آیا می خواهیم باز صورت هایی که مرحوم هاشمی را مخدودش کردند به کارشان ادامه دهند؟ آیا می خوایم جامعه ما از بیانات خاتمی عزیز استفاده نکند. آیا عزیزان و اشخاص عزیز ما و آنهایی را که به ملت خدمت کردند و گفت وگوی میان ملت ها را به ارمغان آوردند و آنها را صورت واقعی کشور عزیزمان ایران را به دنیا نشان دادند، منزل نشین می کنید؟ با چه قانونی؟

روحانی با اشاره به اینکه ما ۲۹ اردیبهشت پای صندوق می رویم تا بزرگان مان را به جامعه برگردانیم، گفت: ما ۲۹ اردیببهشت به صندوق می رویم تا شرایط امنیتی به دانشگاه بازنگردد. ما نمی خواهیم ۱۶ آذر صحبت در دانشگاه ممنوع باشد. ما نمی خواهیم بازار صادرات کشورمان را به دیگران بسپاریم. نفت صادراتی شما را چه کسانی گرفته بودند؟ یک میلیون بشکه صادراتی نفت شما را چه کسانی گرفتند؟ آیا در اختیار گذاشتن بازار صادراتی ملت کشور عزیزمان ایران به دیگران افتخار دارد؟

او ادامه داد: شما به کشورهای همسایه خیلی کمک کردید. آنها دلشان می خواهد شما مجددا برگردید. چون کشتیرانی ما تحریم بود کشتی ما باید به کشورهای همسایه می رفت و ما با لنج کالاهای مان را به کشور عزیزمان ایران می آوردیم. جهت هر کانیتنر باید ۷۰۰ دلار اضافه تر می دادیم. با اجازه چه کسی شعار دادید. از یک تکه تاریخی صحبت کردید ولی از همان تکه تاریخی سه بار علیه فلسطین در شرکت ملل قطعنامه گرفتید.

باید دانشگاه ها را آزادتر کنیم و دروغ را در این کشور ریشه کن کنیم

روحانی یادآور شد: ما در ۲۹ اردیبهشت از منافع ملت کشور عزیزمان ایران و قدرت واقعی کشور عزیزمان ایران سخن می گوییم و می خواهیم بگوییم کشور ما باید صادرکننده بنزین و گازوئیل باشد. شما هم بنزین و هم گازوئیل را از خارج وارد می کردید ولی این دولت مردم را به خودکفایی رساند. ما امروز صادرکننده گازوئیل هستیم ولی به زودی در بنزین خودکفا شده است و آن را صادر خواهیم کرد.

او عنوان کرد: در یک منبع یکسان کشور همسایه دو برابر ما گاز را برداشت می کرد. در زمستان از همسایه مان خواستیم گاز بخریم و آنها ۹ برابر گاز را به ما فروختند. همان همسایه مجددا گاز را قطع کرد ولی دیدند ما احوالی ازشان نمی پرسیم و بعد از ۱۵ روز مجددا گاز را وصل کردند. ما عزت را در عمل و نه در شعار می خواهیم. مردم عزیز ۲۹ اردیبهشت بداخلاق ها را مایوس کنید و آزادی زیاد ملت کشور عزیزمان ایران را رقم بزنید و دانشگاه ها را آزادتر کنیم و دروغ را در این کشور ریشه کن کنیم و اخلاق را به این کشور برگردانیم. دوباره کشور عزیزمان ایران دوباره اسلام دوباره امید و دوباره اعتدال

واژه های کلیدی: ایران | صندوق | ایرانی | جوانان | حسن روحانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs