ريه آفتاب بوشهر خبرنگار اوقات شرعی

ريه: آفتاب بوشهر خبرنگار اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب باشگاه خبرنگاران جوان اوقات شرعی

گت بلاگز اخبار حوادث درگیری مرگبار به‌خاطر دزدی موتورسیکلت

به گزارش جام جم، شامگاه دوشنبه یکی از ماموران کلانتری 111 هفت چنار پایتخت کشور عزیزمان ایران با محسن مدیرروستا، کشیک قتل دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران

درگیری مرگبار به‌خاطر دزدی موتورسیکلت

درگیری مرگبار به خاطر دزدی موتورسیکلت

عبارات مهم : ایران

درگیری دو مرد بر سر دزدی موتورسیکلت با قتل یکی از آنها آخر یافت.

به گزارش جام جم، شامگاه دوشنبه یکی از ماموران کلانتری 111 هفت چنار پایتخت کشور عزیزمان ایران با محسن مدیرروستا، کشیک قتل دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران تماس گرفت و از فوت مشکوک مردی جوان در بیمارستان لقمان خبرداد. بازپرس جنایی همراه تیمی از ماموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران با حضوردر بیمارستان و تحقیقات اولیه متوجه شدند افرادی مرد مجروح را به بیمارستان انتقال یافته کرده و ناپدید شده است اند.

درگیری مرگبار به‌خاطر دزدی موتورسیکلت

همزمان با تشکیل پرونده قضایی در شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران تحقیقات پلیس جنایی جهت رازگشایی از این جنایت شروع شد. جست وجوها در این باره ادامه داشت تا این که ماموران با حضور دوباره در بیمارستان متوجه شدند مردی جوان هراسان وارد بخش مردان شده است و به دنبال برادر زخمی اش است.

ماموران زمانی که از او تحقیق کردند معلوم شد او با مقتول نسبتی ندارد. او بازداشت شد و به افسر تحقیق گفت: برادرم کیوان با مردی به نام محمد درگیری داشت. من در تماس دوستم متوجه شدم برادرم زخمی شده، هنگامی که به بیمارستان آمدم پی بردم او زنده است و محمد به قتل رسیده است.

به گزارش جام جم، شامگاه دوشنبه یکی از ماموران کلانتری 111 هفت چنار پایتخت کشور عزیزمان ایران با محسن مدیرروستا، کشیک قتل دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران

برادر وی به نام کیوان 33 ساله ساعاتی بعد در حالی که خواب بود در منزل اش بازداشت شد. او جهت ادامه تحقیقات به کلانتری انتقال یافته و مدعی شد با محمد درگیر شده است ولی نمی داند چه کسی او را به قتل رسانده هست. این مرد اعلام کرده بود که دختر مورد علاقه اش و پسری به نام مجید و دختر مورد علاقه او نیز در جریان این دعوا حضور داشته اند. این سه نفر هم بازداشت شدند و همگی جهت تحقیقات دیروز به شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافتند.

ابتدا کیوان به قاضی پرونده گفت: من در رستوران کار می کنم. دو روز پیش محمد موتورم را دزدید و تحویلم نمی داد. جهت بعد گرفتن آن به منزل اش رفتم که با هم درگیر شدیم. او قصد ربودن دختر مورد علاقه ام را داشت که من و مجید سد راهش شدیم و او را کتک زدم.

در ادامه مجید هم گفت در دعوا شرکت داشته ولی نمی داند چه کسی با چاقو محمد را زده هست. ولی دختر مورد علاقه او مدعی بود که کیوان با چاقو محمد را زده است.

درگیری مرگبار به‌خاطر دزدی موتورسیکلت

دیروز جهت کیوان و مجید قرار قانونی صادر شد. تحقیقات از آنها در اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه دارد.

واژه های کلیدی: ایران | کیوان | تحقیقات | بیمارستان | دختر مورد علاقه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs