ريه آفتاب بوشهر خبرنگار اوقات شرعی

ريه: آفتاب بوشهر خبرنگار اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب باشگاه خبرنگاران جوان اوقات شرعی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی پرداخت یارانه‌ها واقعی می‌شود

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: رویکرد کم کردن هزینه‌ها و حرکت به سمت بودجه‌ریزی عملیاتی و مدیریت هزینه‌های کلان کشور در لایحه بودجه سال ۹۷ مدنظر قرار دارد.&nbsp

پرداخت یارانه‌ها واقعی می‌شود

پرداخت یارانه ها واقعی می شود

عبارات مهم : برنامه

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: رویکرد کم کردن هزینه ها و حرکت به سمت بودجه ریزی عملیاتی و مدیریت هزینه های کلان کشور در لایحه بودجه سال ۹۷ مدنظر قرار دارد.

به گزارش مهر به نقل از پژوهشکده پولی و بانکی؛ محمدرضا پورابراهیمی در خصوص نشست یکسان اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس با رییس شرکت برنامه و بودجه گفت: در این جلسه، از لایحه بودجه سال ۹۷ رونمایی شد و اعضای کمیسیون در خصوص زیاد کردن اصلاح کمی و کیفی لایحه بودجه، دغدغه ها و نظرات کارشناسی خود را بیان کردند.

پرداخت یارانه‌ها واقعی می‌شود

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: با توجه به بررسی لایحه بودجه سال آینده در نشست یکسان کمیسیون اقتصادی با مسئولان شرکت برنامه و بودجه، احساس می شود رویکردها و سمت گیری های لایحه بودجه، غیرمحافظه کارانه است که این عنوان نویدبخش انجام حرکت های مثبت در اقتصاد کشور است.

پورابراهیمی داورانی افزود: با توجه به بررسی های انجام شده است در این جلسه، رویکرد کم کردن هزینه ها و حرکت به سمت بودجه ریزی عملیاتی و مدیریت هزینه های کلان کشور در لایحه بودجه سال ۹۷ مدنظر قرار داده شده است و به طور مثال به موضوعاتی مانند هدفمند کردن واقعی پرداخت یارانه ها توجه شده است است.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: رویکرد کم کردن هزینه‌ها و حرکت به سمت بودجه‌ریزی عملیاتی و مدیریت هزینه‌های کلان کشور در لایحه بودجه سال ۹۷ مدنظر قرار دارد.&nbsp

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با اشاره به لزوم مدیریت هزینه ها در طرح تحول سلامت افزود: با توجه به دقتی که جهت مدیریت هزینه ها در لایحه بودجه سال ۹۷ انجام شده است آینده نگری می شود که تأثیرات خوب آن در وقت اجرای بودجه مشهود باشد.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: در این جلسه کمیسیون اقتصادی اعلام آمادگی کرد تا قبل از بررسی لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق مجلس نشست های مشترکی را با مسئولان شرکت برنامه و بودجه برگزار کند تا پرسشها اقتصاد کلان در بودجه به صورت جدی لحاظ شود.

واژه های کلیدی: برنامه | مدیریت | اقتصادی | کمیسیون | لایحه بودجه | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs