ريه آفتاب بوشهر خبرنگار اوقات شرعی

ريه: آفتاب بوشهر خبرنگار اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب باشگاه خبرنگاران جوان اوقات شرعی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر متعلق به بخش شخصی بود / محمدرضا نعمت زاده

وزیر صنعت با بیان اینکه معدن زغال سنگ زمستان‌یورت آزادشهر متعلق به بخش شخصی بوده هست، بیان کرد: سهامداران این شرکت علاوه بر پنج هزار کارمند بازنشسته معدن، شرکت

معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر متعلق به بخش شخصی بود / محمدرضا نعمت زاده

محمدرضا نعمت زاده : معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر متعلق به بخش شخصی بود

عبارات مهم : وابسته

وزیر صنعت با بیان اینکه معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر متعلق به بخش شخصی بوده هست، بیان کرد: سهامداران این شرکت علاوه بر پنج هزار کارمند بازنشسته معدن، شرکت سرب و روی وابسته به بسیج و یک شرکت وابسته به ذوب آهن اصفهان هستند.

به گزارش ایسنا، محمدرضا نعمت زاده روز پنجشنبه به عیادت مصدومان اتفاق انفجار معدن زغال سنگ آزادشهر در دو بیمارستان شهید مطهری و خاتم الانبیاء گنبدکاووس رفت و در جمع خبرنگاران گفت: اتفاق انفجار معدن و مصدوم شدن و جان باختن جمعی از کارگران بسیار غم انگیز هست. علت این اتفاق در دست بررسی کارشناسان است و با توجه به نقل قول های متفاوت در خصوص دلائل اتفاق از جمله بردن باتری و اتصال برق، عنوان باید دقیق تر بررسی شود.

معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر متعلق به بخش شخصی بود / محمدرضا نعمت زاده

نعمت زاده، همچنین بیان کرد: بعد از اطلاع از این اتفاق بلافاصله به اتفاق وزیر کار ازسوی دولت مامور آمدن به گلستان و محل اتفاق جهت بررسی عنوان شدیم.

وی سپس به خانواده جانباختگان اتفاق انفجار معدن آزادشهر، تسلیت گفته و اظهار کرد: جهت امداد رسانی بهتر به مصدومان و محبوسان، کارشناسان خبره در حوزه معدن از استان های سمنان، مازندران، خراسان جنوبی و کرمان به محل اعزام شدند.

وزیر صنعت با بیان اینکه معدن زغال سنگ زمستان‌یورت آزادشهر متعلق به بخش شخصی بوده هست، بیان کرد: سهامداران این شرکت علاوه بر پنج هزار کارمند بازنشسته معدن، شرکت

او بیان کرد: نشر گاز متان از بعضی حفره های معادن وجود دارد و جهت جلوگیری از حوادث ناشی از این گازها، دولت دستگاه های گازسنج زیادی خریداری و در اختیار معادن کشور قرار داده هست. معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر که به وسیله بخش شخصی اداره می شود، حداقل ۶۶ دستگاه گاز سنج داشته که البته به گفته بعضی کارگران، تعدادی از آنها دچار نقص فنی بوده است که باید بررسی شود.

وی اضافه کرد: در عیادت از مصدومان اتفاق انفجار معدن زغال سنگ آزادشهر بعضی کارگران پرسشها و مطالبات حقوقی و مشکل کار را بیان کردند که پیگیری می شود.

نعمت زاده همچنین بیان کرد: معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر یک شرکت شخصی بوده که سهامداران آن علاوه بر پنج هزار کارمند بازنشسته معدن، شرکت سرب و روی وابسته به بسیج و یک شرکت وابسته به ذوب آهن اصفهان هستند. هم اکنون تیم های مجهز درحال انجام عملیات امداد رسانی به محبوسان باقی مانده در معدن هستند.

معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر متعلق به بخش شخصی بود / محمدرضا نعمت زاده

به گزارش ایسنا، معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر در شرق استان گلستان دیروز چهارشنبه بر اثر زیاد کردن گاز متان داخل آن منفجر شد. اخبار موجود حاکی از آن است که در پی این اتفاق ۳۵ تن در تونل معدن زمستان یورت آزادشهر محبوس شده است اند که تاکنون پیکر ۲۲ تن انتقال یافته و یا در حال انتقال است.

واژه های کلیدی: وابسته | انفجار | زمستان | محمدرضا | کارگران | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs